ikony

Referencje

W której firmie nie pojawia się potrzeba zainwestowania pieniędzy. Chyba tylko w tej nie rozwojowej. W naszej firmie pojawiła się i ..... no właśnie co wtedy. Kilka kliknięć w internecie i masa różnych ofert zalała ekran Zdecydowaliśmy się na kilka. Wypełniliśmy wnioski i tu ku zdumieniu następnego dnia rano dzwoni pan Dawid z firmy Multiinicjatywa z takimi konkretami ze już przez telefon zrozumiałem co znaczy profesjonalny przedstawiciel. Konkretnie i rzeczowo powiedział co potrzebne. 2 dni później podpisywaliśmy umowę.
4CORNERS ikona zobacz
W naszej firmie pojawiła się potrzeba zainwestowania pieniędzy, aby bardziej się rozwinąć. Powierzyliśmy pozyskanie kredytu firmie Multiinicjatywa sp. z o. o., ponieważ jesteśmy osobami dla których liczy się czas. Sami nie mamy go tyle żeby załatwiać na własną rękę wszystkie formalności. Pan Dawid, nasz opiekun bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, od pierwszej rozmowy, aż po wypłatę środków.
Sławomir ikona zobacz
Szczerze rekomenduję firmę Multi Inicjatywa sp. z o. o. jako wiarygodnego partnera przy pozyskaniu kredytu. W mojej firmie potrzeba pozyskania środków pojawiła się nagle, a do tego nie byłem w stanie samodzielnie uporać się ze skomplikowanymi procedurami bankowymi. Doradcę Multi Inicjatywy polecił mi mój znajomy, który też skorzystał z ich usług i był bardzo zadowolony.
Martyna ikona zobacz
Szczerze rekomenduję firmę Multi Inicjatywa sp. z o. o. jako wiarygodnego partnera przy pozyskaniu kredytu. W mojej firmie potrzeba pozyskania środków pojawiła się nagle, a do tego nie byłem w stanie samodzielnie uporać się ze skomplikowanymi procedurami bankowymi. Doradcę Multi Inicjatywy polecił mi mój znajomy, który też skorzystał z ich usług i był bardzo zadowolony.
Anna ikona zobacz
To chyba jedyna firma, która pomaga przedsiębiorcom z nieewidencjonowanymi dochodami znaleźć środki na rozwój.
Zbigniew
Prowadzę firmę transportową. Odbijałem się od każdego banku, bo nie lubią takiej branży. Nie chciałem korzystać z prywatnych pożyczek, choć na rynku jest takich dużo, a chwilówki nie wchodziły w grę, bo potrzebowałem znacznie większej kwoty. Znalazłem ogłoszenia kredytu Multi Inicjatywy. Przyznam, że na początku też miałem obawy, że będzie drogo lub ktoś mnie oszuka. Spróbowałem, bo to nic nie kosztuje. Spotkałem się z doradcą, wszystko mi wyjaśnił i po tygodniu miałem pieniądze na koncie. Rata jest przystępna, a i umowa bardzo jasno napisana. Polecam!
Karol
Jako młoda osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, miałam ogromny problem z otrzymaniem finansowania - zarówno z racji młodego wieku jak i krótkiego stażu firmy oraz niewielkiego doświadczenia. Bezskutecznie odbijałam się od kolejnych drzwi, aż natrafiłam na firmę Multi Inicjatywa. Nasza współpraca okazała się bardzo owocna. Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta jest godne pochwały i polecenia. Osoba, z którą bezpośrednio współpracowałam była bardzo rzetelna i kompetentna, cały czas służyła mi pomocą i pomagała podjąć trafne decyzje. Współpracując z firmą Multi Inicjatywa można oczekiwać rzetelności i przede wszystkim ludzkiego podejścia do klienta.
Marta z Pszczyny
Prowadzę małą piekarnię. Potrzebowałam 15 tys. zł na otwarcie nowego punktu. Nie mogłam iść do banku, bo nie spełniałam warunków. Znalazłam stronę Multi Inicjatywy i zadzwoniłam do doradcy. Zaskoczyła mnie internetowa obsługa. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale po wstępnej weryfikacji przyjechał do mnie doradca i rozwiał wszelkie wątpliwości. Procesowanie trwało 3 dni. Co prawda musiałam znaleźć poręczyciela, jednak z uwagi na to, że byłam pewna swojego biznesu przekonanie mamy nie stanowiło problemu. Jak najbardziej polecam.
Jola z Olesna
Wszystkie banki mi odmawiały, bo miałem kiedyś problemy z spłatą kredytu, a to było widoczne w rejestrze BIK. Mam dobrze działającą firmę zajmującą się produkcją mebli. Potrzebowałem 150 tys. zł. Znalazłem Multi Inicjatywę. Oczekiwali hipoteki jako zabezpieczenia. Po namyśle zdecydowałem się, bo wiem, że dobrze wykorzystam te środki. Rata jest normalna, okres spłaty też. Jestem zadowolony z obsługi. Firma godna polecenia.
Michał z Bytomia
Bardzo polecam współpracę z Multi Inicjatywą. Zwróciłem się do nich o pomoc, gdy potrzebowałem wsparcia finansowego na rozwój własnego biznesu. Doradzili, która oferta będzie w mojej sytuacji najlepsza i pomogli załatwić niezbędne formalności. Kredyt uzyskałem bez żadnego problemu. Jeszcze raz dziękuję!
Adam Kostrzewa
Od roku prowadzę własną działalność, niestety firma po pewnym czasie znalazła się w bardzo niekorzystnej sytuacji finansowej. Kredyt stał się koniecznością, ale potrzebowałam kogoś, kto przeprowadzi mnie przez poszczególne etapy tego procesu i wskaże, na co należy zwrócić uwagę podczas zawierania umowy, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości. Polecono mi usługi Multi Inicjatywy. Doradca, z którym miałam okazję współpracować udzielił mi fachowej pomocy, wyjaśnił niezrozumiałe dla mnie kwestie i sprawnie przeprowadził przez proces kredytowy. Bardzo polecam!
Grażyna Wojciechowska

Porozmawiajmy

78 006 97 97

Zostaw numer oddzwonimy

Proszę o kontakt
8 lat

doświadczenia w pozyskiwaniu kredytów dla firm z różnych branż.

2394

zadowolonych klientów, którzy z naszą pomocą zainwestowali w rozwój swojej firmy.

35

banków, 6 funduszy pożyczkowych i firmy leasingowe, z którymi współpracujemy.

35 banków partnerskich35 banków partnerskich
minimum formalnościminimum formalności
ikona portfelaszybko
bezpieczna tarczabezpiecznie

Ogólnopolskie pośrednictwo finansowe dla firm

Z nami bezpiecznie uzyskasz kredyt

Multi Inicjatywa to pośrednik finansowy współpracujący z 35 bankami, 6 funduszami pożyczkowych oraz firmami leasingowymi – idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zlecić znalezienie odpowiedniego kredytu fachowcom z szerokim wachlarzem możliwości.

dowiedz się więcej
Dlaczego
Multi Inicjatywa?

Poznaj 6 powodów,

dla których warto podjąć z nami współpracę

1 Brak haczyków

 

Nie spotkasz się tu z niezrozumiałym językiem bankowym, doradca maksymalnie prosto wszystko Ci wyjaśni.

2 Niezależnie od branży

 

Z nami uzyskasz kredyt niezależnie od branży, rodzaju dochodów, stażu firmy, czy sytuacji w BIK.

3 Ważne są fakty

 

W ofercie posiadamy 35 banków, 6 funduszy pożyczkowych oraz leasingi. Wybierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie.

4 Szybka decyzja

 

Nasz Doradca przygotuje dla Ciebie rozwiązanie do 24 godzin od momentu otrzymania niezbędnej dokumentacji.

5 Fachowe wsparcie

 

Od początku do końca trwania umowy możesz liczyć na fachową wiedzę i wsparcie doradcy.

6 Ogólnopolskie pośrednictwo finansowe

 

Działamy na rynku od 2010 roku. Każdego miesiąca pośredniczymy w udzieleniu kilkudziesięciu pożyczek dla firm.

Referencje

wystawione przez naszych klientów

Szczerze rekomenduję firmę Multi Inicjatywa sp. z o. o. jako wiarygodnego partnera przy pozyskaniu kredytu. W mojej firmie potrzeba pozyskania środków pojawiła się nagle, a...
Martyna ikona zobacz
Szczerze rekomenduję firmę Multi Inicjatywa sp. z o. o. jako wiarygodnego partnera przy pozyskaniu kredytu. W mojej firmie potrzeba pozyskania środków pojawiła się nagle, a...
Anna ikona zobacz
W której firmie nie pojawia się potrzeba zainwestowania pieniędzy. Chyba tylko w tej nie rozwojowej. W naszej firmie pojawiła się i ..... no właśnie co wtedy. Kilka...
4CORNERS ikona zobacz
W naszej firmie pojawiła się potrzeba zainwestowania pieniędzy, aby bardziej się rozwinąć. Powierzyliśmy pozyskanie kredytu firmie Multiinicjatywa sp. z o. o., ponieważ...
Sławomir ikona zobacz
To chyba jedyna firma, która pomaga przedsiębiorcom z nieewidencjonowanymi dochodami znaleźć środki na rozwój.
Zbigniew
Prowadzę firmę transportową. Odbijałem się od każdego banku, bo nie lubią takiej branży. Nie chciałem korzystać z prywatnych pożyczek, choć na rynku jest takich dużo,...
Karol

Porozmawiajmy

78 006 97 97

Zostaw numer oddzwonimy

Proszę o kontakt

Banki, z którymi współpracujemy

Logo Alior Bank Logo BGŻ BNP Paribas Logo Getin Bank Logo Idea Bank Logo ING Logo Inteligo Logo MBANK Logo Millenium Logo Noble Bank Logo Bank Pekao Logo PKO Bank Logo Polbank Logo Santander Logo T-mobile Bank

2019 © Copyrights Multi Inicjatywa - kredyty i pożyczki dla firm

Polityka prywatności

realizacja: icube.pl

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności