Opinie

To chyba jedyna firma, która pomaga przedsiębiorcom z nieewidencjonowanymi dochodami znaleźć środki na rozwój.
Zbigniew
Prowadzę firmę transportową. Odbijałem się od każdego banku, bo nie lubią takiej branży. Nie chciałem korzystać z prywatnych pożyczek, choć na rynku jest takich dużo, a chwilówki nie wchodziły w grę, bo potrzebowałem znacznie większej kwoty. Znalazłem ogłoszenia kredytu Multi Inicjatywy. Przyznam, że na początku też miałem obawy, że będzie drogo lub ktoś mnie oszuka. Spróbowałem, bo to nic nie kosztuje. Spotkałem się z doradcą, wszystko mi wyjaśnił i po tygodniu miałem pieniądze na koncie. Rata jest przystępna, a i umowa bardzo jasno napisana. Polecam!
Karol
Jako młoda osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, miałam ogromny problem z otrzymaniem finansowania - zarówno z racji młodego wieku jak i krótkiego stażu firmy oraz niewielkiego doświadczenia. Bezskutecznie odbijałam się od kolejnych drzwi, aż natrafiłam na firmę Multi Inicjatywa. Nasza współpraca okazała się bardzo owocna. Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta jest godne pochwały i polecenia. Osoba, z którą bezpośrednio współpracowałam była bardzo rzetelna i kompetentna, cały czas służyła mi pomocą i pomagała podjąć trafne decyzje. Współpracując z firmą Multi Inicjatywa można oczekiwać rzetelności i przede wszystkim ludzkiego podejścia do klienta.
Marta z Pszczyny
Prowadzę małą piekarnię. Potrzebowałam 15 tys. zł na otwarcie nowego punktu. Nie mogłam iść do banku, bo nie spełniałam warunków. Znalazłam stronę Multi Inicjatywy i zadzwoniłam do doradcy. Zaskoczyła mnie internetowa obsługa. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale po wstępnej weryfikacji przyjechał do mnie doradca i rozwiał wszelkie wątpliwości. Procesowanie trwało 3 dni. Co prawda musiałam znaleźć poręczyciela, jednak z uwagi na to, że byłam pewna swojego biznesu przekonanie mamy nie stanowiło problemu. Jak najbardziej polecam.
Jola z Olesna
Wszystkie banki mi odmawiały, bo miałem kiedyś problemy z spłatą kredytu, a to było widoczne w rejestrze BIK. Mam dobrze działającą firmę zajmującą się produkcją mebli. Potrzebowałem 150 tys. zł. Znalazłem Multi Inicjatywę. Oczekiwali hipoteki jako zabezpieczenia. Po namyśle zdecydowałem się, bo wiem, że dobrze wykorzystam te środki. Rata jest normalna, okres spłaty też. Jestem zadowolony z obsługi. Firma godna polecenia.
Michał z Bytomia
Bardzo polecam współpracę z Multi Inicjatywą. Zwróciłem się do nich o pomoc, gdy potrzebowałem wsparcia finansowego na rozwój własnego biznesu. Doradzili, która oferta będzie w mojej sytuacji najlepsza i pomogli załatwić niezbędne formalności. Kredyt uzyskałem bez żadnego problemu. Jeszcze raz dziękuję!
Adam Kostrzewa
Od roku prowadzę własną działalność, niestety firma po pewnym czasie znalazła się w bardzo niekorzystnej sytuacji finansowej. Kredyt stał się koniecznością, ale potrzebowałam kogoś, kto przeprowadzi mnie przez poszczególne etapy tego procesu i wskaże, na co należy zwrócić uwagę podczas zawierania umowy, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości. Polecono mi usługi Multi Inicjatywy. Doradca, z którym miałam okazję współpracować udzielił mi fachowej pomocy, wyjaśnił niezrozumiałe dla mnie kwestie i sprawnie przeprowadził przez proces kredytowy. Bardzo polecam!
Grażyna Wojciechowska

Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym

zaproponujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie

Logotyp Uczciwy przedsiębiorca Logotyp Rzetelna firma Logotyp Firma godna zaufania Logotyp Strefa gospodarki Logotyp GoWork.pl

2018 © Copyrights Multi Inicjatywa - kredyty i pożyczki dla firm

realizacja: icube.pl