Pozyskamy kredyt na rozwój Twojego biznesu

ikony

Pośrednictwo kredytowe dla firm

Na rynku finansowym działamy od 2010 roku. Nasi doradcy każdego miesiąca pośredniczą w udzieleniu kilkudziesięciu kredytów i pożyczek dla firm. Pracujemy na terenie całego kraju – z Klientami spotykamy się w najbardziej dogodnych dla nich miejscach. Pomagamy przedsiębiorcom z takich miast jak m.in. Warszawa, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań, Rzeszów i Gdańsk.

 

W naszej działalności kierujemy się następującymi zasadami:

 

Zespół Multi Inicjatywy
Zespół Multi Inicjatywy

Kredyty firmowe dla różnych branż

Jesteśmy dumni, wspierając biznesy przedsiębiorców, którzy – choć czasami niedopasowani do bankowych procedur – uczciwie pracują, rozwijając wartościowe interesy. Wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym sprawiło, że poznaliśmy specyfikę i problemy różnych branż. Wiemy, jakim wyzwaniom muszą na co dzień sprostać przedsiębiorcy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dopasować do ich potrzeb odpowiednie rozwiązanie finansowe. Swoją ofertę kierujemy do firm, które potrzebują wsparcia finansowego m.in. na zakup towarów i urządzeń, rozbudowę lokalu, spłatę należności wobec podwykonawców, czy też wypłatę wynagrodzeń pracownikom. Z naszej pomocy mogą skorzystać także przedsiębiorcy, którzy znaleźli się w niekorzystnej sytuacji i ich firmie grozi utrata płynności finansowej.

 

Pomagamy pozyskać finansowanie na rozwój biznesu:

 

Wsparcie finansowe dla Twojego biznesu

Jeżeli nie jesteś pewny, czy kredyt to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami. Mamy ofertę kredytową zarówno dla małych, jak i dużych firm. Nasi specjaliści bardzo rzetelnie informują o zasadach przyznania kredytu, a także warunkach jego spłaty. Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci aktualnie dostępne oferty i doradzimy, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego biznesu.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło nam udoskonalić procedury działania, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko dostarczyć najlepsze rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców z różnych branż. Jeżeli zawiłe procedury bankowe uniemożliwiły Ci uzyskanie kredytu, sprawdź, jak my możemy Ci pomóc.

 

 

2019 © Copyrights Multi Inicjatywa - kredyty i pożyczki dla firm

Polityka prywatności

realizacja: icube.pl

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności