Ogólnopolskie pośrednictwo finansowe

Działamy na rynku od 2010 roku. Każdego miesiąca pośredniczymy w udzieleniu kilkudziesięciu kredytów i pożyczek. Pracujemy na terenie całego kraju, spotykając się z klientami w miejscach, które sami zaproponują.

W naszej działalności kierujemy się następującymi zasadami:

 

Jesteśmy dumni, wspierając biznesy przedsiębiorców którzy – choć czasami niedopasowani do bankowych procedur – uczciwie pracują, rozwijając wartościowe interesy.

Wsparcie finansowe dla Twojego biznesu

Jeżeli nie jesteś pewny, czy kredyt to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami. Mamy ofertę kredytową zarówno dla małych, jak i dużych firm. Nasi doradcy bardzo rzetelnie informują o zasadach przyznania kredytu, a także warunkach jego spłaty. Dzięki temu z łatwością przeanalizujesz dostępne oferty i wybierzesz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło nam udoskonalić procedury działania, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć bardzo szybkich rozwiązań dla przedsiębiorców. Jeżeli zawiłe procedury bankowe uniemożliwiły Ci uzyskanie kredytu, sprawdź, jak my możemy Ci pomóc.

 

Pomagamy firmom z całej Polski między innymi w miastach takich jak:

 

 

2018 © Copyrights Multi Inicjatywa - kredyty i pożyczki dla firm

realizacja: icube.pl