Bezpieczne wsparcie finansowe dla firm

ikony

FAQ

Czy Multi Inicjatywa to bank?

Multi Inicjatywa to pośrednik finansowy współpracujący z 35 bankami, 6 funduszami pożyczkowych oraz leasingami – idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zlecić znalezienie odpowiedniego kredytu fachowcom z szerokim wachlarzem możliwości. Dodatkowo wykwalifikowani specjaliści pomogą w opracowaniu planu finansowego, zebraniu dokumentacji, wypełnieniu wniosków niezbędnych do pozyskania finansowania. Przez cały czas, aż do momentu podpisania umowy kredytowej Klient może liczyć na wsparcie swojego doradcy.

 

Jak długa trwa proces pozyskania kredytu?

Średnio czas od pierwszego kontaktu z doradcą przez wypełnienie wniosku aż do uzyskania pozytywnej decyzji i przekazania pieniędzy na konto to 5 dni roboczych. Nie przedłużamy tego procesu – sprawdzamy jedynie minimum niezbędnych dokumentów i dostosowujemy się do sytuacji naszych klientów.

 

Czy współpraca z Multi Inicjatywą jest bezpieczna?

Nie musisz się obawiać – jesteśmy wiarygodnym pośrednictwem. Działalność jaką prowadzimy od lat jest precyzyjnie kontrolowana i w pełni bezpieczna dla klientów. Umowy kredytowe podpisane za pośrednictwem Multi Inicjatywy to przejrzyste, jasno sformułowane dokumenty, a nasi doradcy to doświadczeni fachowcy, dla których biznes to nie tylko praca za biurkiem, ale prawdziwe historie i ludzie.

 

Czy prowadząc jednoosobową działalność mogę skorzystać z kredytu?

Poprzez szeroki wachlarz produktów możemy znaleźć rozwiązanie dla każdego rodzaju firmy. Klientami Multi Inicjatywy są m.in. osoby prowadzące jednoosobową działalność, małe firmy działające lokalnie, młodzi przedsiębiorcy rozpoczynający prowadzenie interesów czy też przedstawiciele branż, w których trudności z płynnością finansową są stałym zjawiskiem.

 

Co może być zabezpieczeniem kredytu, skoro nie posiadam żadnych nieruchomości ani środków trwałych?

Jeśli kredyt wymaga zabezpieczenia to poza hipoteką lub środkiem trwałym może to być poręczyciel (osoba otrzymująca regularnie wynagrodzenie w wieku od 18 do 65 lat). Oprócz tego zabezpieczenie stanowić może dowolny pojazd rejestrowany, np. samochód, motocykl, ciągnik itp., czy hipoteka, np. mieszkanie, dom, siedziba firmy. Co istotne – wymienione środki trwałe mogą być użyczone (stanowić własność osób trzecich). Fundusze, z którymi współpracujemy akceptują wszelkie formy zabezpieczenia, również te łączone i niestandardowe, takie jak sprzęt produkcyjny czy zaplecze techniczno-usługowe.

 

Czy moje miejsce zamieszkania i prowadzenia działalności jest istotne?

Multi Inicjatywa to ogólnopolski pośrednik finansowy zorientowany na klienta firmowego. Działamy na ogólnopolską skalę. Nasze produkty są dostępne w całym kraju, zatem miejsce zamieszkania ani prowadzenia działalności nie stanowi żadnego ograniczenia.

 

 

2019 © Copyrights Multi Inicjatywa - kredyty i pożyczki dla firm

Polityka prywatności

realizacja: icube.pl

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności